Hlavní strana              Spět na seznam serverů

incrasebux


     29.10.11 Další platba od incrasebux.com přišla cca měsíc a půl od požádání na Alertpay.

     6.4.11 Další platba od incrasebux.com přišla okamžitě od požádání na PayPal.

     6.1.11 Zapomněl jsem uveřejnit dvě poslední platby od incrasebux.com. Pátá a šestá platba. Požádal jsem vždy o 10 dolaru a do pár minut jsem měl peníze na účtu PayPal ponížený o poplatek. Částky se liší a to jen, proto že nikdy to nebylo přesně 10USD, ale vždy o nějaké ty centíky přesahoval limit. Podmínkou výplaty je investice, tj. povýšit si účet, nebo koupit refery. Jejich pravidlo je na jeden dolar k výplatě musíte investovat 0,75USD. Já mám upgrade účet na "Paid" a koupené 6 referů který klikají a prodloužil jsem si dobu pronájmu o 90dní. Po prvních zkušeností jsou refeři mírně rentabilní, ne jako u neobuxu, kdy pronájem referů je ztrátové.

     30.8.10 Čtvrtá platba od incrasebux.com požádal o 7 dolaru a do pár minut jsem měl 6,93 USD na účtu PayPal. Podmínkou výplaty je investice, tj. povýšit si účet, nebo koupit refery. Jejich pravidlo je na jeden dolar k výplatě musíte investovat 0,75USD. Já mám upgrade účet na "Paid" a koupený 5 referů. Po prvních zkušeností jsou refeři mírně rentabilní, ne jako u neobuxu, kdy pronájem referů je ztrátové.

     25.6.10 Třetí platba od incrasebux.com, vyplatily okamžitě do pár minut jsem měl $5,61 na PayPal učtu. Ale nebylo to tak jednoduché. Podmínkou všech výplat je investice. Takže jsem si musel povýšit účet na "Verified" zaplatit $3,5 a pak mě hned vyplatily. Poslední řádka v přehledu ve vašem účtu "Invested:" ukazuje kolik jste investovaly. vyplatí vám vždy jen 150% této částky.

     18.5.10 Druhá platba od incrasebux.com pro jednoho mého refera, požádal o 2,05 dolary a do 30ti dnů měl 1,85 USD na účtu Alertpay. To znamená, že na Alertpay je poplatek 0,20USD a na PayPal je poplatek 0,08USD. Tak že výplatu si posílejte na PayPal.

     10.4.10 První platba od incrasebux.com, požádáno jsem měl o dva dolary a do 30ti dnů jsem měl 1,92 USD na účtu PayPal. Už mám zase 2USD, ale po výplatě musím počkat 14 dní než mohu požádat znova a limit další výplaty je 5USD.Incrasebux Payment1

Incrasebux Payment2

Incrasebux Payment3

Incrasebux Payment4

Incrasebux Payment5

Incrasebux Payment6

Incrasebux Payment7

Incrasebux Payment8