Česky English

Máte hodně digitálních fotek nechte si vyrobit fotoknihu PageRank ukazatel CZIN.eu
Najdu vše na jednom místě - Najduvse.cz Toplist: Fotodarky zhotovení
ZDROJ.cz - katalog odkazů
Free Web Tools
LINKOVNÍK - Katalog webových stránek
Seznam českých a slovenských internetových stránek
optimalizace PageRank.cz Informace
NRX.cz
Katalog odkazů
MPalán.cz
ONLINE-ONLINE.cz
.: EM-LINKS :.
Hyperkatalog
SEO Seznam
AMOK
Katalog webů
SeoLink.cz
Katalog 1x.cz
Katalog is
Katalog stránek
katalog stránek Začátek.cz

Aktuality

     13.3.13 charmbux.com po přechudu na jiný web mě smazal účet tak proto jsem ho přesunul do SCAM.

     19.10.12 Incrasebux.com zaplatil jen jednou a po druhé již ne tak proto jsem ho přesunul do SCAM.

     10.6.12 První platba od phd-bux.com. Od požádání jsem měl platbu do minuty na Paypal. Tady je důkaz.

     16.5.12 Rozšířil jsem řady SCAM ptc00.com a freebirdbux.com přestaly fungovat a už se nevrátí. Dobrá zpráva vyplatil mě clicksia.com tady je důkaz. Backlinks.com vyplácí pravidelně každý měsíc. Tady je důkaz. Přidal jsem nové klikačky charmbux.com a phd-bux.com

     17.4.12 Měl jsem trochu problémy ze stránkami, které se mi podařilo na podzim vyřešit a tak mě znova začal vyplácet backlinks.com. Měl jsem na přelomu roku a na začátku spoustu práce, tak dnes uveřejňuji rovnou 4 výplata a to za prosinec, leden, únor a březen. Tady je důkaz.

     4.11.11 Prví platba od mlink.cz 1630,-Kč přišla na můj český účet. Takže pro webmastry dobrá zpráva u teto společnosti se dá vydělat tak aby se Vám zaplatily poplatky za hostink a doménu. Tady je důkaz.

     29.10.11 Další platba od incrasebux.com přišla cca měsíc a půl od požádání na Alertpay. Tady je důkaz platby z incrasebux.

     14.8.11 Nová česká klikačka ukazreklamu tak jí vyzkoušejte se mnou. Osmá výplata na Alertpay od freebirdbux.com mi přišla do pár minut od požádání. Tady je důkaz platby z freebirdbux. Rozšířil jsem SCAM o moneybux.net a onbux.com

     2.7.11 Sedmá výplata na Alertpay od freebirdbux.com mi přišla do pár minut od požádání. Tady je důkaz platby z freebirdbux.

     8.6.11 Druhá výplata z 20dollars2surf 21,35 USD na PayPal mi přišla cca za 4 týdny od požádání, žádné poplatky jsem neplatil. Výplatního limitu jsem dosáhl za 8 měsíců. Tento systém je nejziskovější z celého mého portfolia. Před třemi dny se pode mnou zaregistroval 100 referrer. Bohužel trochu aktivní jsou v průměru jen 2 refeři, horko těžko mě přinesou za měsíc 1500 bodů. Pokud nebudete aktivní tak penízky nedostanete. Tím taky chci říct pokud budete aktivní a nebudete mír žádného refera tak se z velkou pravděpodobností do 8 měsíců propracujete taky k výplatě.
Bohužel žádný z mích referů nevyužil mojí nabídky "Refback" škoda, refback stále platí. Tady je důkaz platby z 20dollars2surf.
První výplata z clicksia.com 1,40 USD na PayPal mi přišla cca za 8 dní od požádání. Tady je důkaz platby z Clicksia.

     3.6.11 Opravil jsem chybu na stránce "Servery", Neobux už před pár měsíci změnil podmínky (asi důsledek krize) cena za klik se podstatně zmenšila na 0,001USD. Je pravda, že tuto změnu neobux částečně kompenzuje vyšším počtem reklam. Zkusil jsem investovat 90USD za Golden členství na rok. Denně dostáváte zaručených 9 reklam (kliků) za 0,01 + průměrných 10 reklam 0,001. Pokud nemáte aspoň 15 aktivních "Direct" referralů nemá cenu uvažovat o této investici, proděláte.

     29.5.11 Pátá (kterou jsem zapomněl zveřejnit) a šestá výplata na Alertpay mi přišla do pár minut od požádání. Tady je důkaz platby z freebirdbux.

      18.4.11 Další výplata na PayPal mi přišla okamžitě po požádání. Pořád spolehliví, i když asi tak před dvěma měsíci změnil podmínky. Pro normální členy je jeden klik 0,001USD což je nic moc i když počet kliku denně je více jak dvojnásobné. Tady je důkaz platby z neobuxu.

      6.4.11 Další platba od incrasebux.com přišla okamžitě od požádání na PayPal. Tady je důkaz platby z incrasebux.
       Třetí výplata na PayPal od Moneybux.net mi přišla okamžitě po požádání. Tady je důkaz platby z moneybux.

      1.3.11 Poctivě jsem naklikal 1.21USD na ptc00.com a okamžitě od požádání jsem dostal 1.20 USD na PayPal ponížený o poplatek 0.01USD, který je pořád stejný. Proto jsem se nenechával vyplácet po každém 0.1 USD Další výplata od neobuxu na PayPal mi přišla okamžitě po požádání. Tady je důkaz platby z ptc00 a z neobuxu.

      16.2.11 Čtvrtá výplata z freebirdbux.com pro změnu na Alertpay mi přišla do pár minut od požádání. Musel jsem zainvestovat a protože jsem investici platil z Alertpaye tak mě umožnily vyplácet zase jen na něj. Dále jsem musel nahrát k jednotlivým platbám "SCREENSHOT", jinak mě nechtěly vyplatit. Tak že ten samí "SCREENSHOT", který jsem umístnil na tyto stránky jsem nahrál k platbě v záložce "Request Payout". Další novinka je při požadavku na výplatu musíte zadat "PIN". Tady je důkaz platby.

      9.2.11 Další výplata na PayPal mi přišla okamžitě po požádání. Moneybux.net měl nějaké problémy s databází a se zálohami tak jsem přišel o 3měsíce klikání, protože obnovil 3měsíce starou databázi. Tak doufám, že se poučil a zálohují poctivě.
Rozšířil jsem SCAM seznam, protože servery nevyplácejí o digital-ptr.com, 200euromails.net, 10euro-mail.com, 2-dollar-mail.

      13.1.11 Další výplata od neobuxu na PayPal mi přišla okamžitě po požádání. Částka 10,23USD je už po odečtení poplatku za převod. Tady je důkaz.

      6.1.11 Pátá a šestá platba od incrasebux.com požádal jsem vždy o 10 dolaru a do pár minut jsem měl peníze na účtu PayPal. Už mám 6 pronajatých referů a mám u nich prodlouženou dobu o 90 dní protože zatím klikají skoro každý den, tak že se vyplatí. Podívejte se na můj důkaz platby.
Přidal jsem nový PTC clicksia.com, výdělky nejsou sice převratné, ale vyplácejí.
Rozšířil jsem SCAM o bux.to už víc jak dva roky čekám na výplatu a nic.

      20.12.10 Rosšířil jsem seznam SCAM o 888bux.com.

      11.12.10 První výplata na Alertpay mi přišla od dungeons-treasures cca do týdne od požádání. Bohužel dosažení výplatního limitu trvá dlouho a je jen pro vytrvalé, na druhou stranu vyplácí tak neházejte flintu do žita a vytrvejte. Tady je důkaz.

      20.11.10 Už třetí výplata na PayPal od freebirdbux.com mi přišla do pár minut od požádání. Tady je důkaz.

      27.10.10 První výplata od 20dollars2surf 22,65 USD na PayPal mi přišla cca za 20 dní od požádání, žádné poplatky jsem neplatil. Za 8 měsíců zatím nejziskovější systém, který mě vyplatil. Tady je důkaz.

      25.10.10 Další výplata od neobuxu na PayPal mi přišla okamžitě po požádání. Částka 10,15USD je už po odečtení poplatku za převod. Tady je důkaz.

      21.10.10 První výplata od freebirdbux.com 5 USD na PayPal mi přišla cca za 3 dny od požádání je to už po odečtení poplatku za převod. Musel jsem ale investovat, vylepšit účet a pronajmout referry. Teď dostanu 130% investice tak čekám dalších 10 dní abych si vybral dalších 5USD. Tady je důkaz.

      24.9.10 Další výplata na PayPal od neobuxu mi přišla okamžitě po požádání, opět jsem zkoušel si pronajímat nějaké referry zase se ztrátou. Částka 31,74USD je už po odečtení poplatku za převod. Zjistil jsem, že jsem zapomněl uveřejnit předposlední výplatu 30.37USD, kterou jsem obdržel 18.6.10 tak se všem omlouvám. Tady je důkaz.
První výplata 1USD od moneybux.net na Alertpay mi přišla okamžitě po požádání, je to už po odečtení poplatku za převod. Další platící klikačka paráda. Tady je důkaz.

      15.9.10 Zase jsem přeřadil další servery do SCAM (neplatící a nefunkční servery) glikko.com, adpostbux.com, adptc.com.

      14.9.10 První platby od onBux přišla velmi rychle do pár minut. Požádal jsem o 2,02 USD a přišlo mi na účet 1,98 USD. Při požádání mě oznámil, že si na poplatek strhne 0,04USD, podívejte se na můj důkaz platby. Klikám dál další výplatní limit je 3 USD.

      30.8.10 Čtvrtá platba od incrasebux.com požádal o 7 dolaru a do pár minut jsem měl 6,93 USD na účtu PayPal. Podmínkou výplaty je investice, tj. povýšit si účet, nebo koupit refery. Jejich pravidlo je na jeden dolar k výplatě musíte investovat 0,75USD. Já mám upgrade účet na "Paid" a koupený 5 referů. Po prvních zkušeností jsou refeři mírně rentabilní, ne jako u neobuxu, kdy pronájem referů je ztrátové. Podívejte se na můj důkaz platby.
Druhá rychlá mikro výplata do několika hodin po požádání 0,09USD od ptc00, podívejte se na můj důkaz platby.

      12.8.10 První rychlá výplata asi tak po týdnu klikání 0,09USD od ptc00, podívejte se na můj důkaz platby.

      2.8.10 Přidal jsem další tři PTC tak se zaregistrujte se mnou a vydělávejte víc: moneybux, ptc00, onbux.

      1.7.10 Přidal jsem novou stránku na tento web s unikátním neinvestičním i investičním výdělkem. Dostanete peníze zpět z obyčejných nákupů za jídlo, oblečení, energii, pojištění, nebo zábavu. Podívejte se na mojí novou stránku CACHBACK na všechny případné dotazy rád odpovím.

      25.6.10 Druhá platba od incrasebux.com, vyplatily okamžitě do pár minut jsem měl $5,61 na PayPal učtu tady je důkaz. Ale nebylo to tak jednoduché. Podmínkou všech výplat je investice. Takže jsem si musel povýšit účet na "Verified" zaplatit $3,5 a pak mě hned vyplatily. Poslední řádka v přehledu ve vašem účtu "Invested:" ukazuje kolik jste investovaly. vyplatí vám vždy jen 150% této částky.

      17.6.10 Další vydělečný systém Website Tester registrace je zdarma tak to zkuste se mnou. Více na stránce "seznam serverů". Systém běží od 8.června, zatím je ve fázi registrace čim dřív se zaregistrujete tím větší budou pozdější výdělky.

      2.6.10 Změna v pravidlech refback u 20dollars2surf více na stránce "seznam serverů". Přesunul jsem do SCAM následující klikačky hatbux.com, xionbux.com.

      18.5.10 První platba od incrasebux.com pro jednoho mého refera, požádal o 2,05 dolary a do 30ti dnů měl 1,85 USD na účtu Alertpay. To znamená, že na Alertpay je poplatek 0,20USD a na PayPal je poplatek 0,08USD. Tak že výplatu si posílejte na PayPal.

      7.5.10 Přidal jsem další klikačky hatbux, Xionbux, adptc a glikko(zatím v beta verzi, po spuštění ostré verze se resetuje "balance") pokud již klikáte na neobuxu tak se budete cítit jako doma.

      6.5.10 Přidal jsem novou klikačku 888bux skoro přesnou kopii sterého neobuxu tak jí vyzkoušejte se mnou.

      3.5.10 Přidal jsem nový Autosurfer pro zvýšení návštěvnoasti seosurf. Smazal jsem nefunkční czautohits a autohit.top-sk.

      10.4.10 První platba od incrasebux. Na PayPal mě přišla výplata 1,92USD tady je důkaz. Rozšířil jsem SCAM o mgroupbux.com, gptcashcow.com a devbux.com

      1.4.10 Zatím nejvýdělečnější platící systém na mém webu. 20dollars2surf. Dnes mě převedly z 32 532 bodů na $3,43 pokud to půjde tak dál tak do půl roku dosáhnu výplatního limitu $20. Přidejte se ke mě a znásobte svoje výdělky.

      26.3.10 Další dobrá zpráva dnes na PayPal mi přišla první výplata od dollarclickorsignup.com 1,22USD požádal jsem 17.3.2010, tady je důkaz.

      19.3.10 Další dobrá zpráva na PayPal mi přišla další výplata 8,9USD 0,18USD byl poplatek za převod, tady je důkaz.
Následuje špatná zpráva do SCAM pro nefunkčnost přesouvám upbux.com, eaglebux.com a ironbux.com.

      25.2.10 Přidal jsem nový systém na vydělávání a to surfbar nainstalujete si malou aplikaci a v dolní části obrazovky se zobrazí malý reklamní panel a vy postupně sbíráte body na konci měsíce se body vždy přepočítají na USD. Až budete mít 20 USD tak si je můžete nechat vyplatit na PayPal. Podrobnosti na stránce Seznam serverů nebo přímo klikněte na banner a zaregistrujte se.
Nabízím 50% refback. Pod podmínkou že mě vyděláte aspoň 1000 bodů v jednom měsíci (to znamená vy budete mít na účtu na konci měsíce částku 10 000 všech bodů a větší). Následující měsíc vám pošlu 500 bodů přímo na váš účet.

make cash

      24.2.10 Přidal jsem další servery od různých administratorů a mám na ně dobré reference tj. vyplácejí tak se přidejte ke mě devbux.com, ironbux.com, gptcashcow.com, leopardloot.com, dollarclickorsignup.com a hillbillyclickers.com.

      23.2.10 První výplata od eaglebux.com 5USD na PayPal. Podívejte se na důkaz. Rozšířil jsem opět SCAM o servery highcashbonus.com, romeo-bux.com a mygoldbux.com. Taky upbux.com má problémy už víc jak týden, než přesunu do SCAM počkám ještě 14 dní, přece jenom mě jednou vyplatily.

      29.1.10 První výplata od upbux.com 2USD na PayPal, který mě sežral 0,03USD na poplatek. Podívejte se na důkaz.

     25.1.10 Rozšířil jsem SCAM o excellentbux.com a místo něj jsem přidal další klikačku freebirdbux.com.

     22.1.10 Další výplata Neobux 8USD na PayPal, který mě sežral 0,18USD na poplatek. Podívejte se na důkaz.

     18.1.10 Rozšířil jsem SCAM o payooclub.com, instantptr.com, expertmails.net, coast-mail.com a ladymails.com.

     5.1.10 Rozšířil SCAM o essentialptr.com, depacco.com a přidal jsem novou klikačku incrasebux.com.

     29.12.09 První platba od mgroupbux.com. Podívejte se na důkaz platby. Taky jsem rozšířil SCAM o noclicknobux.com za něj jsem přidal novou klikačku "upbux".

     4.12.09 Další dobrá zpráva pro webmastery linkadage.com mě opět vyplatil. Rozběhnul se nový měsíc u výdělečné hry dungeons-treasures.com. Po 14 dnech hraní a spoustě chyb jsem vydělal jen 130 000 zlata za kterých se mi připsalo 0.3 USD. Na mé zkušenosti a doporučení, nebo návod se podívejte sem.

     3.12.09 Další dobrá zpráva Neobux mě opět vyplatil. Převedl jsem si 20USD na PayPal, který mě sežral 0,3USD na poplatek. Nedivte se že je ta částka tak velká, po delší době jsem si zkusil pronajmout 70 referrů za 17,50USD no a nevyplatilo se to, když jsem počítal tak za 30 dnů jsem prodělal skoro 2USD, tak že se mi opět potvrdilo nevyplatí se investovat do referrů na Neobuxu.

     24.11.2009   Po delší přestávce zase rosšiřuji SCAM o svbux.com, pinebux.com, supernovabux.com a bux-gr.com. Dále jsem přidal obrázkový návod jak hrát výdělečnou hru Dungeons & Treasures.

     6.11.2009   Co si takhle zahrát internetovou hru a přitom vydělat pár centů? Můžete dungeons-treasures, Je sice jen v angličtině, ale zkušení gambleři budou ve svém živlu.

     5.11.2009   Přidal jsem ještě jednu klikačku s dobrými referencemi postavenou na vlastním scriptu, který vychází z neobuxu - svbux.com,

     4.11.2009   Za Scam servery, který opustily serverovou formaci jsem našel náhrady adpostbux.com, excellentbux.com, noclicknobux.com.

     3.11.2009   Rozšířil jsem SCAM list o rainydayptc.com, swaggabux.com a hoobux.com. S pinebux.com to ještě zkusím.

     24.10.2009   Zase je čas na pár úprav, mygoldbux.com a romeo-bux.com změnil ceny za klik, opravil jsem v seznamu serverů. Do SCAM jsem zařadil nominimumbux.com, gripbux.com, ice-fire-sky.com, deepbux.com, frankybux.com

     18.10.2009   Přidal jsem novou klikačku swaggabux.com a rosšířil jsem SCAM o classic-bux.com.

     12.10.2009   Přidal jsem novou klikačku pinebux.com tak do toho.

     10.10.2009   Pozitivní zpráva, dnes mě vyplatil Neobux. Podívejte se na důkaz.

     5.10.2009   Změna přesun buxwiz.com do SCAM.

    29.9.2009   Výrazně jsem rozšířil seznam PTC: supernovabux.com, gripbux.com, romeo-bux.com, eaglebux.com, ice-fire-sky.com, deepbux.com, mgroupbux.com, rainydayptc.com, hoobux.com, mgroupbux.com, frankybux.com, bux-gr.com, buxwiz.com

    22.9.2009   Změna přesun mails2earn.net a ptrland.com do SCAM.

    15.9.2009   Tak jsem zpátky a hned jsem rozšířil SCAM tak se mrkněte.

    10.9.2009   Do neděle jsem mimo internet tak když vám nebudu odpovídat tak sorry.

    7.9.2009   První přesun do SCAM 1000-mails a directgalleries.com.

    6.9.2009   Přidal jsem nové klikačky nominimumbux.com a buxwiz.com.

    4.9.2009   Tak jsem dostal zaplaceno za zpětné linky na www stránkách tak se podívejte. O výplatách.

    31.8.2009   Díky referům, který mi občas pomohly, tímto jim děkuji, mohu uveřejnit další výplatu Neobuxu. Opět jsem měl dolarky do minuty na účtu, celkem mě neobux již vyplatil $21,19. Na důkaz plateb se můžete podívat sem

    28.8.2009   Server payooclub.com chvilku fungoval a zase je přesměrován na jiný web.
    Mám pro vás dva nové možné výdělky. Už dlouho pro zvýšení návštěvnosti a větší propagaci mích webů používám systém Websurf.cz. Nyní se otevírá možnost výdělku, sice malého, ale přece. Společnost ireklama nabízí za 100 000 kreditů 30Kč. pokud nechám autosurf puštěný během mé práce na PC na pozadí tak si za týden nasbírám cca 10 000 - 15 000 kreditů.
    Druhý výdělek je pro webmastery. Propagace aukčního serveru InAu.cz. Dají se tady koupit nové věci za opravdu nízké ceny, pokud budete trochu šikovní. Je nutno dobře počítat a přemýšlet jakou strategii zvolit, aby jste naopak neprodělali. Je to úplně jiný systém než aukro.cz. Na InAu.cz kupujete nové věci se zárukou, na aukro.cz nové i použité.

    18.8.2009   Server payooclub.com má problémy a je přesměrován na jiný web, doufám že to brzy skončí. Množí se dotazy na depacco je pravda, že celkově mám víc jak dvojnásobku výplatní limit a stále si nemůžu požádat o výplatu, mám neustále zobrazeno: "You don't have minium of payout". Doklikám výplatním limit bez referu no a uvidím.

    16.8.2009   Vrátil jsem se z dovolené a rozkoukávám se, mám hodně práce a tak se všem, co mě v posledních týdnech psaly omlouvám určitě se do konce týdne všem ozvu. Přidal jsem po dlouhé době nový bux: mygoldbux stejně jako neobux jen 4 reklamy denně vyplácí do 72 hod tak zkuste se mnou klikat stačí, když kape nemusí pršet.

    30.7.2009   14 dní budu mimo tak se všem omlouvám, že nebudu reagovat na žádné vzkazy.

    13.7.2009   Dnes všechny systémy fungovaly. Přidal jsem další důkaz platby od Neobuxu, tak pokud se chcete přesvědčit o platbách opravdu instantní platby do pár minut od požádání. Pokud chcete systém, který vždy vyplácí, i když chvilku trvá než se dostanete na výplatní limit neobux.com.

    9.7.2009   Server depacco.com je zase funkční tak doufám že se už delší výpadky nebudou opakovat. Server payooclub.com má zase přesměrovaný DNS už od včerejšího večera.
      Doplnil jsem za 3 měsíce výdělky pro webmastery tak se jukněte do sekce "Pro webmastery" a podívejte se na stránku o výdělkách.

    2.7.2009   Server depacco.com je už delší dobu nedostupný takže mu hrozí SCAM. I ostatní systémy mají výpadky, ale ne delší než 3 dny. Bohužel žádný z mých referů nevyslyšel mojí prosbu o poslání screanu s výdělky tak jsem nucen refback upravit hrubým odhadem (samozřejmě vám nabídnu míň peněz).

    24.6.2009   Server depacco.com a payooclub.com byly nedostupný asi DDos útok, už jsou zase OK. Přidal jsem nový systémy expertmails.net. Pořád pracuji na tom abych zjistil kolik mě jednotlivý systémy dávají za referály, bohužel už jsem si téměř jist, že né to co inzerují, ale výrazně méně. největší rozdíl je u cost-mail, kde to vypadá snad jen na 2% z toho co naklikají refeři. Ještě jednou prosím všechny refery, který jsou zaregistrovaný pode mnou, aby mě poslaly ofocené obrazovky s výdělky abych to mohl ověřit.

    20.6.2009   Bohužel nextbux.net je SCAM. Server depacco.com má problémy asi DDos útok. Přidal jsem dva systémy instantptr.com a ladymails.com. Zjistil jsem, že některé systémy dávají za výdělky z referalů podstatně méně než mají napsáno proto prosím všechny mé refery aby mě poslaly ofocené obrazovky s výdělky abych porovnal jestli mě systémy připisují to co mají napsaný na úvodní stránce.

    12.6.2009   Bohužel nextbux.net je už třetí den nedostupný asi další adept na SCAM. Vypadá to, že payooclub.com je asi pod DDos útokem. Doufám, že problémy rychle překoná, zatím byl tento server můj favorit.

    9.6.2009   payooclub.com je zase funkční DNS útok skončil nějak brzo, tak si odklikejte ať si trochu vyděláte. Přidal jsem další systém tak se podívejte instantptr.com.

    8.6.2009   Na payooclub.com je zase DNS útok a zobrazují se stránky eslumdog.com. Nevím jestli to není záměr. Maily si schovávejte tak asi za 48h bude systém zase dostupný, tak naklikáte vše najednou. Pravděpodobně podobný problém bude následovat s mails2earn.net a ptrland.com.

    3.6.2009   Znovu jsem byl nucen rozšířil seznam SCAM. Jako náhradu za nefunkční bux systémy jsem rozšířil seznam kombinovaných systémů (mail a PTC), k tradičnímu payooclub.com jsem přidal podobný depacco.com no a další nové systémy, které jsem přidal k ptrland.com jsou 10euro-mail.com, essentialptr.com, coast-mail.com, 200euromails.net a digital-ptr.com u kombinovaných systémů jsou daleko vyšší výdělky. Stačí, když zaplatí jeden systém a vaše úsilí je bohatě odměněno, ale který je SCAM a který ne? V seznamu serverů mám kombinované systémy seřazené podle relevantnost. Minimálně prvních 5 systému v Čechách někoho vyplatily.

    25.5.2009   Kombinovaný systém ptrland.com je dočasně nedostupní. Doufám, že opravdu jen dočasně.
Ještě bych vás všechny chtěl upozornit na novinku worldwide-cash musíte hodně klikat, aby jste vydělaly, zato platí od jednoho dolaru.

    21.5.2009   Zjistil jsem, že má hodně uživatelů problémy s registrací na directgalleries.com Řešením je pokud při vyplňování vstupního formuláře smažete položku "referal" tedy "mkmira" a necháte jí prázdnou (byl bych radši kdyby se vám povedlo zaregistrovat podemnou, vymazání "referal" kolonky zkuste až jako poslední věc, děkuji). Z toho důvodu ruším refback u tohoto systému všem se omlouvám pokud to někomu způsobilo problémy.
Dále se množí referalové v neobux.com, který se pode mnou registrují a ani jednou neklikli na reklamu. Registrace v internet exploreru funguje dokonce po přihlášení i kliknete na reklamu, ale napíše vám to na konci reklamy, že se vám peníze nepřičetli. To je právě chyba IE použijte FIREFOX a vše vám bude fungovat.

    12.5.2009   Neobux mě opět vyplatil a to bleskové do minuty od požádání. Vyzkoušel jsem PayPal a vše bez problému jen s malým poplatkem za převod. Vladbux je už totálně mrtvý přesouvám do SCAM. Ara-bux má stále problémy, zatím ještě počkám než ho definitivně odsoudím.
V novým systému directgalleries.com mám už výdělek přes 20 USD za tři dny do konce měsíce určitě zvládnu limit 35USD tak požádám o výplatu a hned dám vědět jak jsem dopadl. Autosurf je potřeba tak jednou za 10 - 15 min. zkontrolovat a obnovyt zastavuje se asi schválně chtějí, aby jsme vyděli nějakou reklamu.

    9.5.2009   Zkouším další výdělečný systém na principu autosurfu, zapnete a necháte běžet na pozadí. Jedná se o porno stránky takže od 18ti roků. Ale vyplácí každý měsíc tak to zkuste se mnou.

    7.5.2009   Další měsíční výplata z webů ze systémů backlinks.com a linkadage.com, nemusí pršet stačí když kape. Snad se mi podaří rozchodit více webů aby kapalo více, bohužel bez práce koláče nejsou.

    3.5.2009   Přidal jsem novou klikačku nextbux.net podobný script jako neobux tak doufám, že bude i stejně vyplácet.

    1.5.2009   14 dní jsem byl v jednom kole tak až nyní aktualizuji web. Během čtrnáctí dní se toho opravdu hodně stalo. BUX.TO zvýšil limit pro vyplácení na 50USD a s tím zrušily všechny požadavky na výplaty. vladbux.com přestal fungovat doufám, že to je jen dočasné. Palmbux.com jsem zařadil do SCAM protože mě zrušily účet bez udání důvodů stejně jako smithbux. ARA-BUX.com má finanční problémy a na stránkách žebrá o dotaci tak jsem zvědaví jestli se po víkendu rozběhne?

    23.4.2009   Přidal jsem další výdělečný systém ptrland.com zkuste to se mnou a pokud budete vytrvalý několik let vyděláte si i na barák. Podívejte se do seznamu serverů.

    20.4.2009   Rozšířil jsem opět SCAM (bohužel). Přidal jsem do SCAM novobux.com, který je nedostupný. Potom smithbux.com, kde jsem měl poctivě naklikano už skoro 4USD tak z ničeho nic po naklikaní čtyř reklam měl účet suspendovaly.

    10.4.2009   Vzal jsem na milost mails2earn.net, prý byly pod útokem a celý systém se jim zhroutil, zase fungují. Zkusím si vydělat půl milionu snad to vyjde, kdo nic nedělá nic nezkazí investuji do toho jen čas.

    8.4.2009   Přidal jsem další klikačku s instantními ověřenými výplatami tak se podívejte na konec stránky "Seznam serverů" a zaregistrujte se. Mám další stránky, kde jsem dosáhl pagerang3 a chtěl jsem je přidat do platícího systému "backlinks.com a linkadage.com" ale nejde mi to tak komunikuji se adminem snad to rychle vyřeším.

    4.4.2009   Další výplata z reklamy na web stránkách tak se podívejte na sekci Pro Webmastery "o výplatách"

    25.3.2009   Tak jsem opět byl nucen rozšířít SCAM to je ta špatná zpráva. Dobra zpráva je, že mě vyplatil vladbux důkaz jsem přiložil.

    24.3.2009   xxxMyBux 4 kanadské servery se postupně vypínají a předělávají, bohužel tím se vymažou veškeré účty se vším. Vyplatí zpátky jen částky, které jste přímo zaplatily, ale jinak nic. Na staré servery už neklikejte a přihlaste se znova pomocí mých ref. linků zatím je předělaný cachmybux a makemybux se dnes předělává, ostatní se připravuji a asi do měsíce budou předělaný všechny. Slibují instant payment t.j. do 72h tak zkusím znova naklikat 10USD a uvidí se jestli zaplatí.

    23.3.2009   Nechal jsem se vyplatit z NEOBUXu a zaplatil jsem 1USD refback refrovy, kterému vznikl nárok. Důkazy jsem umístnil na příslušných odkazech "O platbách", tak se podívejte.

    22.3.2009   Přidal jsem dva nové výdělečné systémy tak se koukněte do kategorie "Seznam serverů". Je pravda že jsem byl k takovým systémům nedůvěřivý, ale vyděl jsem na vlastní oči výpis z účtu. Zkuste to semnou a za čtvrt roku uvidíme.

    20.3.2009   Dnes jsem opět aktualizoval SCAM seznam přidal jsem tam max-ptc. Taky jsem přidal PTC servery o PalmBux a UNOBUX oba jedou na principu neobuxu zatím mám dobré reference, že platí.

    11.3.2009   Dnes jsem aktualizoval SCAM seznam a upravil jsem hodnoty kliků u refback u NEOBUXu jsem zvýšil v průměru o 12 kliků měsíčně z důvodu, že i já občas vynechám a NEOBUX mě hned potrestá a následující den se mi kliky referů nezapočítají.
Další změny jsem udělal u xxxMYBUXu protože snížily klik za refery na 0,0025USD.
Další adept na SCAM se stává max-ptc už pár dní je mimo provoz zjišťuji víc informací než ho definitivně odepíši.

    5.3.2009   Pro webmastery jsem zveřejním další měsíční platby od backlinks a linkadage za pagerang, zatím stále jen z jedné stránky pagareng4. Ostatní stránky jsem rozšiřoval a okamžitě mi spadl pagerank na 0 tak si musím počkat.

    3.3.2009   Taketheglobe.com je zase v přestavbě přestal platit, ještě mu dám šanci po slibované přestavbě. PTC extra10 má stále problémy taky mu dám ještě šanci než ho definitivně odsoudím na SCAM. Kandské servery XXXmybux mají problémy slibovaly, že zajistí denně aspoň 25 reklam bohužel jejich počet se neustále snižuje výplatní termín mám až za víc jak měsíc, ale mám signály, že po novém roce žádného českého klikače nevyplatily.

    20.2.2009   Taketheglobe.com je opět dole přestal platit tak už se z něj klube SCAM. Další PTC, který má problémy je extra10. Webmastery se můžou kouknout na poslední platby od backlinks a linkadage za pagerang.

    9.2.2009   Taketheglobe.com je opět v provozu no má problém s výplatami tak doufám, že se z něho neklube neplatící SCAM. Vladbux.com už snížil hodnotu za klik referra z původních 0.0075 na 0,005 USD. K některým serverům jsem přidal komentáře "O výplatách" jsou tam i dva důkazy plateb. Ještě jsem nestačil totéž udělat pro výdělky Webmasterů taky mám čerstvé platby od dvou serverů.

    6.2.2009   Bohužel další server má problémy a to taketheglobe.com.

    23.1.2009   Přidal jsem servery thinkbux.com a world-clix.com do SCAM už jsou nadobro mrtvý.

    16.1.2009   Server thinkbux.com už víc jak týden neni dostupný, zrovna když mám požádáno o výplatu asi další SCAM no zkusil jsem to. Další server, který je pořád v opravě je world-clix.com doufám, že se vzpamatuje a krizové období překoná.

    12.1.2009   Přidal jsem PTC smithbux.com jako náhradu za SCAM servery.

    11.1.2009   Přidal jsem dva odkazy na výdělky pro web mastery.

    9.1.2009   Přidal jsem další BUX (max-ptc.com). Bohužel jsem opět rozšířil seznam SCAM.

    2.1.2009   Přidal jsem další BUX (extra10.com) jako náhradu za končící oldschoolbux.com a crewbux.com. Do SCAM jsem taky přidal excads.com je tam velmi málo reklam už po dlouhou dobu. Doufám, že se krize neprojeví dalším rušením, popř. nevyplácením BUXu.
    Server taketheglobe.com je zase funkční s předělaným skriptem znova v plné síle snad odolnější proti útokům.

    27.12.2008   Další server ARA-BUX změnil podmínky už před nějakým čase, tak se všem omlouvám a měním refback v seznamu serverů.

    26.12.2008   Už víc jak dva týdny nefunguje PTC oldschoolbux.com a pokud zadáte tuto adresu tak vás DNS přesměruje na osobux.com.

    18.12.2008   Už víc jak před měsícem změnily finanční politiku čtyři kanadský servery "Cashmybux, Makemybux, Clickmybux, Earnmybux"(asi důsledek finanční krize). až nyní jsem si uvědomil chybu v seznamu serveru u Refback, tímto se omlouvám a opravuji. Snížily hodnotu kliku na polovic a výtěžnost referru na 50%, proti tomu zaručují minimálně 15 reklam denně, co mohu potvrdit (průměrně 25 reklam). Denní zisk zůstal skoro stejný ne-li mírně vyšší, ale za víc práce (více kliků). Denní zisk se zatím pohybuje 0.12$ - 0,15$ bez referru na každém serveru a to je o dobrou třetinu víc než na bux.to.

    15.12.2008   Doplnil jsem další SCAM servery.

    14.12.2008   Server Osobux.com  přešel na jiný server a od té doby se mi na účet nepřipsal ani cent, pokud kliknu na reklamu tak se mi po dopočítání času neobjeví potvrzovací "zelená fajfka", udělal jsem dotaz na administrátora zatím stále bez odpovědi.

    9.12.2008   Server thinkbux.com  před dvěma dny smazal na všech účtech dosavadní Account Balance, tj. začíná se od nuly zatím jsem nenašel žádnou zprávu od administrátora, která by to vysvětlovala jen spoustu stěžujících "klikačů".

    8.12.2008   Server taketheglobe.com  před dvěma dny změnil script, asi obrana proti autokikači, odklikané reklamy se přesouvají do odstavce "Visited" tam už nejsou škrtnutý, aspoň se nespletete a nebudete klikat dvakrát na stejnou reklamu. Pokud by jste měly problém s otevíráním reklam (záleží na prohlížeči), tak klikněte pravým tlačítkem na reklamu a zvolte otevřít v novém okně.

    4.12.2008   Server Crewbux.com  je nejstarší český PTC občas vypadává, ale platí.

    3.12.2008   Další server, který má problémy je midcash.net je funkční, ale v jeho systému není ani jedna reklama už to trvá déle jak dva týdny.