Česky English

Povinné ručení srovnání- Srovnejte nabídky 13 pojišťoven za méně než 2 minuty

Cachback

      Nový Cachback (peníze nazpět) sytém je z trochu jiného soudku než jsou tyto stránka. Základní podmínky:
1. Registrace zdarma.
2. Připojení k internetu.
3. Mobilní telefon.
4. Osoba starší 18ti let.

O co vlastně jde?
Z každého nákupu dostanete peníze zpět.

       Většina z nás se musí postarat o chod domácnosti. Což znamená mimo jiné platit za elektřinu, plyn, pojištění auta či domácnosti a určitě párkrát v měsíci navštívíte nějaký ten supermarket a nakoupíte potraviny, drogerii a jiné potřebné věci, nebo si občas něco koupíte přes internet atd... Tak proč z těchto běžných nákupů nezískat něco zpět?
       Jedná se o v rakouskou založenou mezinárodní společnost LYONESS působící již v 15ti evropských státech od roku 2003, českou pobočku otevřela teprve nedávno.
       Prvním krokem je bezplatná registrace u společnosti. Stačí mi poslat registrační údaje na mail: mk.mira@centrum.cz, popřípadě jakékoli dotazy. Po registraci Vám přijde na udaný mobilní telefon SMS zprávou přihlašovací údaje do vašeho účtu (na internetu). Následně za pár týdnů CacheBackCard (dočasnou si můžete vytisknout přímo z vašeho účtu).
       V druhém kroku začnete dostávat zpětné rabaty za vaše běžné nákupy. Do systému stále přibývají nový a nový obchodníci na druhé straně také nový zákazníci.
       Nic není zadarmo a obchodníci vám nebudou dávat zpětné rabaty jen tak, dělají to z těchto důvodů:
1. Sníží výdaje na reklamu.
2. Získají nové zákazníky.
3. Budou mít věrné zákazníky.
4. Zvýší se jim objem nákupů.
      Z těchto důvodů nutí Vás jako zákazníka, aby jste se obchodníkům trochu přizpůsobily. Což znamená, aby jste si takového obchodníka našly a využívali jeho služeb co nejvíce. Jsou tři základní způsoby jak získat peníze zpět od obchodníků:
     1. Kupovat si originální poukázky a s nimi platit u obchodníků jako když platíte penězi.
     2. Používat CachbackCard. Při nákupu u vybraných obchodníků nakoupíte co potřebujete a před placením zaregistrujete nákup pomocí CachbackCard a pak normálně zaplatíte v hotovosti nebo platební kartou.
     3. Online obchody na internetu. Stačí se přihlásit na svůj účet, který vám bezplatně společnost vede a v něm si vybrat příslušného obchodníka a nakoupit přes internet jako obvykle.

Příklad

       Při bližším pohledu na mé finance jsem zjistil, že pro čtyřčlennou rodinu utratím v různých supermarketech cca 6 000,- až 9 000,-Kč měsíčně. Tak pokud budu chodit jen do INTERSPARu nebo do TESKA tak mi je to jedno jen si musím předem nakoupit poukázky, protože tyto obchodníci poskytují peníze zpět jen pomocí poukázek.
       Občas kupuji potravinové doplňky (vitamíny) u VITALENDu v obchodě si vyberu co chci před placením si obchodník "pípne" čárový kód z CachbackCard a pak normálně zaplatím platební kartou a je to.
       Potřeboval jsem novou tiskárnu tak jsem si jí vybral a když jsem porovnával ceny tak s vyzvednutím zboží v Praze jsem našel nejlacinější obchod MALL.CZ. Tak jsem se přihlásí na svůj LYONESS účet a z něho jsem přešel na MALL.CZ objednal zaplatil jako vždy.
       Elektřinu platím pořád CEZu už mě oslovovali různý obchodníci s elektřinou, když je porovnáváte tak mají zhruba podobný ceny cca o 1% nižší než CEZ. Pokud se podíváte tak v systému je jeden obchodník s elektřinou. Cenu má zhruba taky o 1% nižší a další zhruba 2% dostanu jako zpětný rabat. Platit to budu stejně tak proč nedostat něco zpátky. Sepsal jsem smlouvu a už přecházím k jinému obchodníku s el. energii.

Peníze o to jde především.

       Systém zpětných náhrad je propracovaný a několika úrovňový. Podřízený cíly společnosti, aby co nejvíce klientů utratilo co nejvíce peněz u obchodníků v systému. Tady se pokusím vysvětlím tři způsoby provizních odměn, k níže popsaným odměnám se nabalují další 8 způsobů odměn.
       1. Okamžitá zpětná náhrada. 1% (jsou výjimky např. čerpací stanice OMV 0,5%) z utracené částky dostanete okamžitě na svoje "Provizní konto". Je tam jediná podmínky pro vyplacení na váš běžný účet a to dosažení částky 320,-Kč a větší. Dále 2x 0,5% dostane ten kdo vás doporučil a ten kdo doporučil vašeho doporučitele. Naopak pokud doporučíte vy někoho a on bude aktivně nakupovat přes systém tak od něj budete dostávat 0,5% "Přátelský bonus".
       2. Zbytkový rabat. Pokud procházíte stránky LYONESS zobrazíte si obchodníky v systému a nejste členem tj. nejste přihlášený tak tuto položku nevidíte. Zbytkový rabat (dále jen ZB) je nejdůležitější součást slevy. ZB je velmi individuální od 1% až 25% záleží na obchodníkovy. V systému se přičítají ZB na "Poziční konto". Ve chvíli kdy nasbíráte částku 1.600,-Kč tento balíček slev se zařadí na "obchodní pozici" do zúčtovacího systému s jediným cílem získat výnos 14.400,-Kč.
(Po vyhospodaření v první ekonomické třídě vlastně každé jedno procento ZB odpovídá 9% reálné částky, kterou dostanete zpět za vaše nákupy.)
       3. Systémové provize. Podmínkou získání systémové provize je získat minimálně 4 členy, kteří se zaregistrují pod vámi a budou aktivní (tj. pomocí nakupování nasbírají ve zbytkovém rabatu aspoň jeden balíček 1600,-Kč). Pokud by jste přišli přímo na pobočku LYONESS se žádostí o registraci tak vás stejně, podle nějakého klíče, zařadí pod některého ze stávajících členů. Ve chvíli kdy váš balíček slev (1.600,-Kč) přejde z první ekonomické třídy do druhé získáváte 14.400,-Kč (viz bod 2) a pokud splníte podmínky udělení systémové provize získáte ještě systémovou provizi 4.224,-Kč. Ekonomických tříd je 5 a vždy po přechodu z jedné třídy do další získáváte systémovou provizi. Tak že ty vaše nasbírané ZR ve výši 1.600,-Kč vám postupně bude přinášet následující systémové provize.
Na konci 1. ekonomické třídy 4.224,-Kč
Na konci 2. ekonomické třídy 12.672,-Kč
Na konci 3. ekonomické třídy 42.240,-Kč
Na konci 4. ekonomické třídy 126.720,-Kč
Na konci 5. ekonomické třídy 422.400,-Kč
Celkem tedy získáte 608.256,-Kč

       Úžasné číslo, ale je to jenom teorie. Pokud dobře počítám tak první ekonomickou třídu zvládne běžná rodina pouze nakupováním naplnit za 4 až 5 roků. Pokud bude mít pod sebou v různých úrovní aspoň 10 aktivních lidí přes tento systém, je reálné dosáhnout za 4 roky na druhou ekonomickou třídu. Aby jste dosáhly na třetí ekonomickou třídu kolem toho 4 roku potřebovaly by jste pod sebou mít a to na jakékoli úrovni kolem 70 aktivních lidí. Dál jsem to už nepočítal. Pokud má člověk obchodního ducha tak si během 10ti let může pod sebe sehnat hodně lidí a na stáří bude mít hezké přilepšení a až tady jednou nebudeme tak účet zdědí děti.

Jak funguje zúčtovací systém?

       Celý zúčtovací systém je nastaven tak, aby vás co nejvíce motivoval maximálně využívat systém, aby jste přivedly co nejvíce nových členů a co nejvíce nakupovaly právě přes tento systém. Protože společnost v ČR je na rozjezdu máme všichni šanci získat hodně nových členů a tím poskočit ve zúčtovacím systému nahoru. Samozřejmě výhodu mají lidi s obchodním duchem, který získají mnoho lidí pod sebe a co nejdříve skočí do rozjíždějícího vlaku.
       Na vašem účtu je zobrazen váš binární systém viz obrázek. Když ze ZB se vám vytvoří balíček slev (1.600,-Kč) zařadí se na první pozici zleva. Nakupujete přes systém dál a vytvoříte si další balíček ZB (1.600,-Kč) a ten se dá na další volnou pozici zleva atd... Až budete mít obsazených 35 pozic tak ten první balíček ZB (1.600,-Kč) se "vyhospodařil", přesune se do druhé ekonomické třídy, kde je stejný binární systém se stejnými pravidly, ale další výdělky jsou už jen ze systémových provizí. Při tom přesunu, ale ten váš balíček vydělá již zmíněný 14.400,-Kč, který bude připsán na váš účet do "provizního konta" a pokud splníte podmínky systémových provizí připíše se vám ještě 4.224,-Kč.

Matrix

       To není vše, do vašeho binárního systému padají balíčky i vašich klientů, které jste doporučil a všech ostatních pod nimi. Tyto balíčky zaplňují pozice a tím dříve se dostanete na potřebný počet 35. Dále se rozlišuji počátečním písmem "P" "N" "L" podle toho na jaké pozici vůči vám daní lidé jsou. Postupem času se i tyto balíčky "vyhospodaří" a dostávají se z ekonomické třídy 1 do 2 a při tomto přesunu získáte pouze částečnou systémovou provizi v závislosti na pozici vůči vám.
       Proč se tomu říká binární systém? No protože pokaždé, když se "vyhospodaří" balíček slev tak se systém rozdělí na dva a vy musíte doplňovat dvě větve každou do počtu 35 balíčků no a pak se každá větev rozdělí zase na dvě atd...

Na závěr

       Nic není zadarmo všechno něco stoji. V tomto případě nebudete investovat peníze, ale určitě budete muset investovat čas a úsilí na změnu "spotřebitelského chování" a o to v tomto systému jde. Vy změníte určité své návyky budete muset některé věci dělat jinak (platit poukázkami, navštěvovat jen některé obchody, předem přemýšlet co zakolik a kde koupit atd..), Budete propagovat tuto myšlenku dál a získávat další lidi, systém je v začátcích potenciál české republiky je 300.000 až 500.000 lidí a v současnosti jich není ani 80.000.
       Neskrývám, že účelem této stránky je, zaregistrovat pode mě co nejvíce lidí a tím získat co největší zisk.
       Do tohoto systému se dá i investovat, ale to je na jiné povídání pokud by jste měli zájem zhodnotit vložené prostředky 7x za cca7 - 9 let tak se můžeme sejít, vše radši osobně vysvětlím kontaktujte mě na mk.mira@centrum.cz.