Česky English

Máte hodně digitálních fotek nechte si vyrobit fotoknihu PageRank ukazatel CZIN.eu
Najdu vše na jednom místě - Najduvse.cz Toplist: Fotodarky zhotovení
ZDROJ.cz - katalog odkazů
Free Web Tools
LINKOVNÍK - Katalog webových stránek
Seznam českých a slovenských internetových stránek
optimalizace PageRank.cz Informace
NRX.cz
Katalog odkazů
MPalán.cz
ONLINE-ONLINE.cz
.: EM-LINKS :.
Hyperkatalog
SEO Seznam
AMOK
Katalog webů
SeoLink.cz
Katalog 1x.cz
Katalog is
Katalog stránek
katalog stránek Začátek.cz

Carbon Central Network

Investujte €1150 a zhodnoťte svojí investici minimálně o 20% za rok.

Modelová situace

       Ve zkratce (počítám jen pasivní příjmy):
Investujete €1 150
Získáte:
a) Do roka se vám vrátí minimálně €1 400 z prodeje Carbon Creditů
b) Na Cash Account budete mít cca €60, které si průběžně vybíráte.
c) Na Mandatory Account budete mít cca €27 + minímálně €600 pro nákup dalších Carbon Creditu, které můžete nechat dál zhodnocovat, nebo prodat.
d) Máte Travel Cache kartu nabitou na €150 pro budoucí slevy na služby.
e) Máte přednabitou peněženku €150 pro slevy na internetovém obchodě Amazone.

       Pokud sečtu přijmi jen z bodu a) a b) tak za roka zhodnotíte investici €1150 o minimálně 27%

       Podívejte se na můj účet v CCN, po rozkliknuti je vidět jak se vložené investice zhodnocují pomocí ECO Bonusů, Taky je vidět, že zatím mohu jen akumulovat zisk, až po měsíci se mi odemkne možnost zisk vybírat. Na druhým obrázku už je vidět zisk, který se mi přičítá na moje konto cca po 14 dnech kdy jsem přepnul na vybírání zisku.
CCN účet ECO Bonus CCN účet ECO Bonus

       Zhruba jednou do týdne se koná v Praze a jiných větších městech přednášky na toto téma. Tady je záznam z přednášky, aby člověk zjistil, o co jde v pohodlý domova. Doporučuji věnovat tomu ty 3h. Přednášky jsou slovensky.

       1. část: Záchrana deštných pralesů (je určená pro všechny, které zajímá problematika, proč jsou deštné pralesy nepostradatelný pro život na Zemi, proč je třeba je chránit a jakou úlohu v tom hraje CCN). délka 1,42 hod. Do pole "Enter Guest Name" napíšte nějaké aspoň 4 místné heslo.

       2.čast: Obchodní prezentace CCN (je určená pro všechny, kteří mají zájem dozvědět se o možnosti připojit se k CCN a jak budou odměněny za úspěšné šíření myšlenky záchrany deštných pralesů) délka přednášky 1,21 hod.

       Podrobnější popis:

       Stihnete ještě nakoupit 1CC za €10, €150 poplatek a €1000 nákup 100CC. Aktivujete eCo bonus (eCo bonus se počítá z investované částky tedy pokud poupíte 1CC za €11 tj. 100CC za €1100 procenta budou nabýhat z částky €1100) pro zjednodušení bude denní úrok jen 0,04% (úroky nabýhají jen v pracovní dny) což znamená, každý pracovní den bude výdělek €0,4 (jak to sleduji na mém účtu tak realný denní přípis se pohybuje mezi 0,05% a 0,04%) , první měsíc se výdělek akumuluje po té si můžete zisk nechavat vyplácet. Pro zjednodušení bude mít každý měsíc 20 pracovních dní. Po prvním měsíci akumulace budete mít cca €1008 ze kterých se bude počítat úrok na každý týden. Každý měsíc vám přibide cca €5,7 na Cache Account (můžete okamžitě nechat převést na svůj běžný účet) a cca €2,4 se připíše na Mandatory Account. Tohle se bude dít každý měsíc. Za 12 měsíců od investice bude na Cache Accountu cca €63 a to odpovídá ročnímu úroku 6,3% + mate na Mandatory Account cca €27, pokud sečtu obadva účty odpovídá to ročnímu zůročení investice 9%. Samozřejmě na CCH aukcí dokupujete CC z Mandatorního Accountu a tím se návratnost zkrátí. Pokud prodáte všech 100CC na aukci, která bude za půl až třičtvtě roku získáte garantovaných €2000 (předpokladaná cena 1CC bude mezi €25 - €28, ale já počítám s garantovanou cenou €20) na Cache Account se připíše €1400 (to odpovídá 70%). Tak je garantováno, že se Vám do roka vrátí investice i s poplatkem. Na začátku jste investoval €1150 (to je asi nejnižší rozumná investice aby se to vyplatilo), do roka jste tuto částku zhodnotil cca o 22%. Máte Travel Cache kartu nabitou €150, za 627 jste nakoupil další 27CC po €27.
       Pokud budete investovat větší sumy a nakoupíte přes 1000CC získáváte ještě další pasivní bonus za množství, který se připisuje jednou za měsíc do akumulace.

       Tato modelová situace uvažuje zhodnocení bez aktivních bonusů, které jsou 3 základní:

       1. Okamžitý bonus: Když osobně prodáte registrační balíček.
       2. Týmový bonus: Vyplácí se za celkový týmový prodej.
       3. Matching bonus: Vyplácené podle osobního výdělku v týmu.

       Investiční výdělek pomocí produktu od firmy CCN (přepněte si na slovenštinu, kdo neholduje angličtině, česky bohužel stránky nejsou).

       Registrace je možná jen na pozvání Je několik možností registrace:
              1. sCo-Access registrace stojí AUD$30
              2. eCo-Affiliate, stojí AUD$225 to vás opravňuje již nakupovat „Carbon Credity“ v systému a možnost vydělávat pomocí eCobonus. Bližší informace v sekci Členské balíčky na stránkách CNN. Tato registrace je vhodná pro investory, kteří nakoupí CC a vsází jen na pasivní příjem.
              3. eCo-PRO stojí AUD$525 a tam se mimo jiné podílíte na zisku společnosti. Investujete (nakupujete Carbon Credity) řekněme za €1000 dostanete 100 Carbon Creditů (1CC = €10) (do konce srpna 2012 se za tuto cenu vyprodají pak budou o €1 dražší, až se vyprodá další balík tak zase o další €1 dražší atd…). Z investovaných €1000 máte denní eCo bonus ve výši 0,01 – 1%. Pokud dobře počítám, tak roční zhodnocení přesahuje 20% a to vám žádná banka nedá.

       Ještě k poplatku €150 respektive €400 tyto peníze nezmizí u firmy, ale dostanete je de facto dvojnásobně zpátky:
       1. Platební kartu (Travel Cache), která bude předplacená €150 respektive €400. Tato karta slouží k slevám pro různé obchodníky. Např. za pobyt v hotelu zaplatíte 20% ceny touto kartou a zbytek doplatíte klasicky. Procenta jsou různé obchodník od obchodníka. Bohužel touto kartou jde platit jen určité služby u vybraných obchodníků, a protože v Čechách je tento byznys na začátku tak je tady velmi málo obchodníků, ale postupem času se to má zlepšovat.
       2. Předplacená elektronická peněženka do internetového obchodu Amazon se stejným principem na různé výrobky máte různou slevu, která se odčítá z částky €150 respektive €400.

       V celém systému je ještě mnohem více možností výdělku, ale ty vyžadují vaší aktivní účast doporučovat tento produkt dál a nakupovat další „Carbon Credity“. V Praze se na toto téma konají 1 týdně přednášky (zdarma) a plánuje se vyjíždět do okresních měst, pokud bude zájem.
       Co s nakoupenými „Carbon Credity“? Po doprodání posledního balíčku CC po €15 (asi v lednu nebo únoru 2013) bude CNN pořádat aukci, kde počáteční cena bude €20 no a tam můžete prodat všechny nebo jen část CC a tím se vám vrátí zhodnocená investice.
       Všechny výdělky ze systému tj. i z prodeje CC se dělí systémem 70% / 30%. 70% odchází na váš Cash Account ty peníze si můžete převést na svůj běžný účet. 30% se postupně připisuje na Mandatory Account a tyto peníze lze využít jen na koupi dalších CC na CCN aukci.

       Pokud se chcete dozvědět více o aktivních bonuse, kde se dá zhodnotit vložené investice mnohonásobně víc. Dejte mi vědět a zorganizujeme setkání, popřípadě účast na přednášce kde je vždy prostor na dotazy na které odpoví fundovaně zástupci firmy. Pokud budete mít dotazy kontaktujte mě na mk.mira@centrum.cz vše rád vysvětlím.

       Nákupy CC lze realizovat i přes nákupní společnost LYONNES blíže na mích stránkách CACHBACK, ale tam je jednorázový poplatek €40 za transakci a v systému LYONNES vám vrátí 2% tak že jednorázová transakce musí být větší jak €2000, aby to mělo smysl.