Česky English

Máte hodně digitálních fotek nechte si vyrobit fotoknihu PageRank ukazatel CZIN.eu
Najdu vše na jednom místě - Najduvse.cz Toplist: Fotodarky zhotovení
ZDROJ.cz - katalog odkazů
Free Web Tools
LINKOVNÍK - Katalog webových stránek
Seznam českých a slovenských internetových stránek
optimalizace PageRank.cz Informace
NRX.cz
Katalog odkazů
MPalán.cz
ONLINE-ONLINE.cz
.: EM-LINKS :.
Hyperkatalog
SEO Seznam
AMOK
Katalog webů
SeoLink.cz
Katalog 1x.cz
Katalog is
Katalog stránek
katalog stránek Začátek.cz

Hra kterou si vyděláváte Zkuste jí semnou

Zajímavá Internetová hra kterou si můžete i přivydělat klasická chodička (mlátička) chodíte s postavou porážíte nepřátelé sbíráte věci, zlato a jiné. Jednou za měsíc se vám stav zlata vynuluje a převede se na centíky. Jedna rada, pokud vidíte, že je poslední den Tak všechny zbraně a ostatní věci prodejte ať máte co nejvíce zlata, protože pak začínáte znova od začátku a o vše z minulý hry přijdete. Po 14 dnech hraní jsem měl 130 000 zlata a spoustu věcí a zbraní, které jsem neprodal a tak mi převedly jen 0,343 USD výplatní limit na AlertPay nebo Paypal je 10USD. Tady je stručný návod jak hrát.

Zajímavé hry - na internetu

Hra Divoké Kmeny, je bezplatná hra na bázi prohlížeče

    Divoké-Kmeny je browserová hra, která se odehrává ve středověku. Každý hráč je vládce jedné malé vesnice, kterou má přivést ke slávě a moci.
Větší nápověda ve složce „Pomoc“.

www.travian.cz

Travian je online hra pro kterou stačí mít obyčejný prohlížeč. Hraješ s tisíci hráči jako náčelník malé vesnice a vedeš obyvatele ke slavě a vítězství Buduj vesnice, bojuj nebo bezstarostně obchoduj se svými sousedy.
V Travianu existují tři různé národy: Římané, Galové a Germáni. Každý národ má své výhody i nevýhody a také vojenské jednotky se mezi národy podstatně liší. Proto je důležité si na začátku hry důkladně rozmyslet, který národ si vybrat. Měl by odpovídat tvému hernímu stylu. Větší nápověda Travinu je ve složce „Manuál“ .
Tak příjemnou zábavu.