Česky English

Máte hodně digitálních fotek nechte si vyrobit fotoknihu PageRank ukazatel CZIN.eu
Najdu vše na jednom místě - Najduvse.cz Toplist: Fotodarky zhotovení
ZDROJ.cz - katalog odkazů
Free Web Tools
LINKOVNÍK - Katalog webových stránek
Seznam českých a slovenských internetových stránek
optimalizace PageRank.cz Informace
NRX.cz
Katalog odkazů
MPalán.cz
ONLINE-ONLINE.cz
.: EM-LINKS :.
Hyperkatalog
SEO Seznam
AMOK
Katalog webů
SeoLink.cz
Katalog 1x.cz
Katalog is
Katalog stránek
katalog stránek Začátek.cz

Jak to funguje?

     1. Musíte se zaregistrovat na server, který platí za zhlednuti reklamy. Jako referrer uveďte mkmira
2. Na server se přihlásíte "Login" vyplníte přihlašovací údaje, poté kliknete na záložku "Surf Ads", nebo "Surf", nebo "Ads..."
3. Zde se zobrazí odkazy na reklamy a vy klikáte, vždy se otevře nove okno s reklamou a většinou se na horní častí objeví odpočítávaní a až skončí tak se tam zobrazí "Done". Pote můžete okno zavřít a zobrazit další reklamu.
4. Servery máji parametr Payout např. 10 USD to znamená, že to je minimální částka, kterou server vyplácí. Až teto částky dosáhnete, můžete si požádat o vyplaceni.

     Prvotní registrace Vám zabere vice času, ale klikáni se může časem stát rutinou záležitosti. Doporučuji si otevřít cca 6 serveru v záložkách v prohlížeči a postupně odklikávat reklamy. (POZOR! Aktivní reklama může byt otevřena jen jedna od každého serveru).
    Servery se bráni proti programům, které za vás klikají na reklamy. Pozor na ně, většinou při požadavku na vyplaceni peněz si Administrátor serveru zjišťuje, jestli takový program nepoužíváte. Opravdu nedoporučuji.
    Další obranou proti programům, které sami klikají za vás je reklama většinou označená "For Cheaters Only". Dejte si na takovou reklamu pozor a neklikněte na ní, většinou smaže váš dosavadní výdělek, nebo dokonce smaže váš účet.
    V neposlední řadě u některých reklam musíte buď před zhlednutím reklamy vyplnit (opsat z obrázku) "security code" např. u serveru isabelmarco.com, nebo naopak po shlédnutí (dopočítání časového limitu) sečíst dvě čísla a kliknout na správnou odpověď např. u serveru cashmybux.com
    Servery se dále bráni proti vice registracím z jednoho počítače, i když se přihlašujete pod jinými účty. Tj. zaregistrovat se může jen jeden uživatel na jednom fyzickém počítači. Některé servery dokonce hlídají IP adresu a pokud máte doma jedno připojení a více počítačů tak se na internet prezentujete jednou IP adresou to některé servery berou jako podvod.

    Pár postřehu z praxe, tento způsob vydělávaní se dá přirovnat k podnikání. Nejdřív máte nápad, potom začnete a investujete do rozjezdu u podnikání mnoho energie, času a peněz. Musíte přijmout riziko neúspěchu podnikání.
     Pokud začnete klikat investujete trochu energie a čas adekvátní tomu na kolika PTC klikáte. První a časem prověřená PTC s tradicí je BUX.TO, to znamená nejmenší riziko. Když už musím přes 30s čekat na jednu reklamu (podle připojení čekáte na načtení stránky pak 30s následně čekáte na potvrzení od PTC tj.45s realně) tak proč během toho času nekliknout na jinou reklamu jiného PTC tím si mohu zněkolikanásobit zisk. Samozřejmě je tady riziko, že se z klikačky vyklube SCAM.
     Uvedu příklad začátku vydělávání a to bez vložení ani koruny (centu). Zaregistruji se na bux.to začnu klikat než dosáhnu limitu 50$ uplyne cca 5 měsíců, zažádám o výplatu 60prac. dnů (cca 3 měsíce) to už mam dalších cca 25$ a až dosáhnete limitu znova žádám. Tj. v ideálním případě každý 5ty měsíce dostanete penize. Cca 50$ za 5 měsíců je malý výdělek za to mi to snažení nestojí. Řešením je získat pod sebe "referry", nemám žádné přátele ani známí, který by klikali pode mnou tak se je musím koupit.
     Prvních 15 referru si můžete koupit za 17$ no a už je to veselejší za 5 měsíců klikání s referry "reálně" dosáhnete cca 100$ (ideálně kdyby klikaly všichni na 100% tak je výdělek za 5 měsíců skoro 600$ což je nereálný).
     Jak jsem už řekl je to jako podnikaní, první rok každý den svátek nesvátek makáte (klikáte) všechny výnosy reinvestujete a zajímavé výdělky začnou až další roky.
     Rád bych upozornil na kombinované systémy kde jsou velmi zajímavé výdělky, ale musíte si na ně počkat i rok a pokud budete neaktivní po 30ti dnech se vám smaže účet bez náhrady a definitivně.
     Pokud budu šikovný a seženu nějaké referry hned na začátku tak se vše jen urychlí a trochu zvýší výdělky. Toto vydělávání je pro trpělivé vytrvalce, který investují hodně času a na výdělek si počkají, ale pak je už pravidelný přivýdělek velmi příjemný a začínáte být finančně nezávislý.
     Pokud nakoupíte, nebo jinak seženete 100 a více referru už má smysl si zaplatit prémiový účet za 59$ roční členství. Na konci druhého roku klikání se 100 refery už dostáváte přibližně 150$ - 300$ jednou za necelé dva měsíce. To znamená 3000 - 6000Kč za rok to dělá 24 000Kč - 50 000Kč.
     Tady musím upozornit na jeden právní, nebo daňový problém, každý příjem máte povinnost zdanit, pokud si dobře pamatuji tak osvobozená je částka do 20 000,-Kč ročně. Tak, že druhý a třetí rok většinu zisku reinvestujete. Bux.to má limit 500 nakoupených referrů, těch přímo zaregistrovaných může být neomezeně. Čtvrtý rok se musíte (pokud chcete mít vše legální) z vás stát živnostník působící v reklamním průmyslu. 120 000,-Kč - 250 000,-Kč roční přivýdělek stojí za trochu námahy tak cca. hodinu denně u internetu.
     Všechny čísla uvádím na spodní reálný hranici pokud máte štěstí a servery vyplácejí tak se dá vydělat i dvojnásobek. Všimněte si, že stále hovořím jen o jednom PTC serveru, ostatní mají podobné politiky i výdělky.
     Bohužel na internetu je hodně podvodných společností (SCAM) za dobu co se snažím vydělat na internetu jsem narazil na hodně firem, seznam je na samostatné stránce SCAM. Proto jsem zaměřil pozornost i na jiné systémy. Kombinované systémy které zasílají maily a na jejich stránkách klikaté na reklamy a dokonce u některých umisťujete reklamu na své stránky a platí vám za zhlednutí. Třetí systém je automatické zobrazování stránek za který vám platí. Čtvrtý systém je čistě pro webmastery popsané na stránkách "pro Webmastery". Tento systém je nejspolehlivější co se týče výplat, ale náročnější na začátek výdělku a udržení, na druhou stranu nevyžaduje každodenní práci.
     Na závěr, s trochou štěstí a vytrvalostí se můžete vypracovat na takovou úroveň, že vaše dosavadní práce může být opravdu jen koníčkem. Na druhé straně svět je ve finanční a hospodářské krizi, což znamená, že firmy budou omezovat výdaje a to i na reklamu. Firmy, který se reklamou živý, můžou zkrachovat, ale do klikání můžete dávat jen svůj čas a vydělané peníze investujte jen do těch firem, které si sami prověříte. Když to přesto nevyjde, no tak jste ztratili jen trochu času nezruinuje vás to.