Česky English

Máte hodně digitálních fotek nechte si vyrobit fotoknihu PageRank ukazatel CZIN.eu
Najdu vše na jednom místě - Najduvse.cz Toplist: Fotodarky zhotovení
ZDROJ.cz - katalog odkazů
Free Web Tools
LINKOVNÍK - Katalog webových stránek
Seznam českých a slovenských internetových stránek
optimalizace PageRank.cz Informace
NRX.cz
Katalog odkazů
MPalán.cz
ONLINE-ONLINE.cz
.: EM-LINKS :.
Hyperkatalog
SEO Seznam
AMOK
Katalog webů
SeoLink.cz
Katalog 1x.cz
Katalog is
Katalog stránek
katalog stránek Začátek.cz
Refback 80 - 100%

Co je to "refback"? Pokud při registraci uvedete "mkmira (na BUX.TO mk.mira) v kolonce Referral tak budete zaregistrovaný pode mnou.

Proč se registrovat právě pode mnou?

Důkaz, že i já vyplácím

1. Nabízím pomoc pří registraci a případných jiných problémech spojených s vyděláváním klikáním na reklamy.

2. Vrátím vám až 80% z toho co naklikáte pode mnou a připíše se mi na můj účet (konkrétní refback jsou uvedeny u jednotlivých systému na stránce "seznam serverů"). Jako přiklad výpočtu uvedu server "Bux.to" (největší, nejspolehlivější a s největší tradici) za jeden klik se na váš účet připíše 0.01 USD, na můj účet pokud se pode mnou zaregistrujete, se taky připíše 0.01 USD (pokud kolonku Referrer při registraci necháte volnou tak se na váš účet bude připisovat zase jen 0.01 USD a v budoucnu si vás může někdo koupit jako volného "klikače" a nebudete mít z toho nic). Pokud na serveru Bux.to kliknete 1000 krát vyděláte si 10 USD a na můj účet se taky přípise 10 USD (pokud se při zakládáni účtu zaregistrujete pode mnou mkmira ) a z toho vám na váš AlertPay pošlu 8 USD. (není to hned, podmínkou refback je vyplacení z příslušného serveru, z toho teprve mohu vyplatit já vás. U některých serverů to trvá víc jak tři měsíce, některý vyplácejí do tři dnu, neobux vyplatí do minuty).

3. Doporučuji Vám se podívat na kombinované systémy, které spojují klikaní na stránce na reklamy a zasílání mailů s odkazy na které klikáte. Tady je možné opravdu hodně vydělat i když si na výdělky musíte počkat i roky. Pokud se rozhodnete pustit se do klikání na bux.to tak než odklikáte všechny reklamy tak stačíte odklikat i ostatní systémy. Než naklikáte požadovaných 50USD a než vás po 60ti prac. dnech vyplatí tak na kombinovaných systémech jste zhruba v půlce (pokud jste poctivý), ale tady jsou daleko vyšší výdělky. Kombinované systémy mají ještě jednu výhodu, stěžejní výdělky jsou realizované přes mail a ten na vás počká i týden, takže kdež jeden až tři dny vynecháte tak se zas tak moc neděje doženete to.

4. Nebráním se individuálním dohodám a po určitý čas nabízím až 100% refback pokud se zaregistrujete pode mnou na více serverech, také je možná dohoda na vyplácení při dosažení menších částek, ale je zapotřebí mě vždy předem kontaktovat a vše domluvíme.