Česky English

Máte hodně digitálních fotek nechte si vyrobit fotoknihu PageRank ukazatel CZIN.eu
Najdu vše na jednom místě - Najduvse.cz Toplist: Fotodarky zhotovení
ZDROJ.cz - katalog odkazů
Free Web Tools
LINKOVNÍK - Katalog webových stránek
Seznam českých a slovenských internetových stránek
optimalizace PageRank.cz Informace
NRX.cz
Katalog odkazů
MPalán.cz
ONLINE-ONLINE.cz
.: EM-LINKS :.
Hyperkatalog
SEO Seznam
AMOK
Katalog webů
SeoLink.cz
Katalog 1x.cz
Katalog is
Katalog stránek
katalog stránek Začátek.cz

Seznam serverů

Seznam PTC

neobux.com                         O výplatách
Bleskově platící PTC do minuty od požádání máte peníze na účtu a s nízkými výplatami od 2USD, které se postupně zvětšuje až na tradičních 10 USD.
Počet kliku 9-18 za den, klik 0.001 (Reklamy se přes den různě objevují a ztrácí což znamená, že když dopoledne odklikáte třeba 8 reklam tak v průběhu dne můžete odkliknou až dalších 8)
Za každých vašich 10 USD, které mě vyděláte vám pošlu 8 USD
clicksia.com                                O výplatách
PTC kde se dá denně naklikat kolem 0,02USD.
Výplatní limit je 1 USD na PayPal.
Počet kliku okolo 10-20 za den, klik 0.001 (u reklamy je to vždy napsáno za kolik je). Server posílá aktivační link do mailu, pro potvrzení reklam se nepíše žádný kód, ale kliká se na obrázek, který je vzhůru nohama.
Pokud mě vyděláte 1,2 USD tak vám pošlu 1 USD, z referů mám 50%.
ukazreklamu                                      
Česká klikačka, která je velmi podobná NEOBUXu první výplata 90Kč, Pak se postupně zvyšuje limit až na 300Kč Výplata je možná na Paypal, AlertPay, ale taky na běžný účet v bance.
Počet kliku cca 4 za den, kliky mají různé ceny denně si vyděláte průměrně kolem 0,2 až 0,5 Kč
phd-bux.com                                O výplatách
PTC kde se dá denně naklikat kolem 0,02USD.
Výplatní limit je 2 USD.
Počet kliku 5 - 10 za den, klik s různou cenou 0,01 - 0,001 .
Pokud mě vyděláte 1,2 USD tak vám pošlu 1 USD, z referů mám 50%.

Refback vyplácím až po dosažení stanoveného počtu kliků popř. peněžní částky, po vyplacení daným serverem a po požádání e-mailem.

Seznam Surfbarů

20dollars2surf                                       O výplatách
      Zaregistrujete se, nainstalujete surfbar ten se vám spustí dole na obrazovce. 1 bod = 1 min. zobrazování panelu. Banner není třeba sledovat, ale pokud si všimnete takového banneru klikněte na něj a získáte bonus od 1 - 1000 bodů, banner se mi zobrazuje tak cca 1-2x do hodiny (většinou to jsou jednociferné částky).
      V sekci "Clicks Bonus" na stránkách až 8 kliků po 10 bodech
( přičítají se k "Bonus Points").

      Tady vám chci ukázat kolik se dá nasbírat bodů za jeden měsíc. Taky vidíte, že zisk od referrů je zanedbatelní (bohužel). Za tyto body mě připsaly 3,43 USD a 20 USD je limit pro výplatu, tak to bych mohl být do půl roku vyplacený. "Cashbar points 10 000" jsem naplnil už 16týho. $20 za půl roku to znamená, že to je nejvíc výdělečný systém na mých stránkách, neváhejte a přidejte se, bez práce nesou koláče. 20dollars2surf prvni měsíc

      Pokud máte vlastní stránky nebo blog tak můžete umístnit reklamní banner na vaše stránkách a získáte 1 bod za unikátní zobrazení.Za unikátní klik získáte 10 bodů. (max 1000 bodů za měsíc a jednoho zaregistrovaného refera).
      Pozor vynulování počítadla dojde vždy, když se pod vás zaregistruje nový referer. To znamená pokud budete mít v položce "Points referral's system (5/1000 Max by new direct referral)" to znamená 5 zobrazení baneru a teda 5 bodu a zaregistruje se pod vámi další referer tak dojde k vynulování (tj. z předešlého refera jste získali jen 5 bodů) a znova se načítají body až do 1000 bodů. Na konci měsíce nedojde k vynulování.
      Měsíční převod bodů bývá každý měsíc jiný, v průměru získáte za 1000 bodů 0,106 až 0,1085$.
      Výplatní limit na PayPal je 20 USD, tak že bez referů si můžete přivydělat tak 2 USD měsíčně (záleží na vaší aktivitě). Pokud už bez tak klikáte na reklamy tak ten banner nechte puštění ničemu nepřekáží a než doklikáte máte 150 bodů za banner a dalších tak v průměru 50 bodů "clicks bonus" neděláte nic jiného než dosud. Prostě jen ještě více zhodnotíte čas strávený u PC.
      Na fóru je založená i česká sekce.
      Nabízím REFBACK 50%. Pokud se zaregistrujete pode mnou a  vyděláte mě za měsíc celých 1000 bodů (tj. od prvního v měsíci do posledního v měsíci budete mít na účtu "Total points" 10 000 bodů a víc bez "Received points"), tak vám pošlu další měsíc 500 bodů na váš účet. Jako další podmínka refback je požádat mailem, kde uvedete svůj nickname a s dvěma ofocenými obrazovkami a to se statistikami:
1. "Your points of the month"
2. "List of your sponsors"
      Pozor akce pokud se pode mnou zaregistrujete a první celý měsíc mi vyděláte 1000 bodů, tak vám následující měsíc pošlu celých 1000 bodů na váš účet. Tj. 100% REFBACK za první celý měsíc.

make cash

Vydělávejte hraním

dungeons-treasures                  Tady je důkaz platby.
Hra kterou si vyděláte pár centíků a záleží jen na vás kolik úsilí tomu dáte. Tato internetová hra, kterou si můžete i přivydělat klasická chodička (mlátička) chodíte s postavou porážíte nepřátelé sbíráte věci, zlato a jiné viz návod. Jednou za měsíc se vám stav zlata vynuluje a převede se na centíky. No a až na kontě budete mít pár dolárků tak tak si je můžete nechat vyplatit třeba na Alertpay nebo Paypal

Vydělávejte testováním stránek

Website Tester                            
Testování Webstránek je nejnovější příležitost na internetu zdarma !

Registrovat se můžete zde: Registrace je bezplatná, netřeba nic prodávat ani kupovat. Čím dříve se zaregistrujete, tím větší je Váš potenciální příjem.
Jak to funguje? - Je to jednoduché !
Firma na průzkum trhu hledá uživatele internetu po celém světe na testovaní webstránek, na získání jejich názoru.
1. Příjem podle členů skupiny, kteří se registrovali na základě Vašeho doporučení.
2. Příjem podle členů, kteří se registrovali celkově (z celého světa)časově po Vaší registraci.
Registrace je bezplatná a nezávazná a Vaše údaje nebudou nikdy poskytnuté třetím osobám.
Pomůcka k registraci :
First name - Křestní jméno
Last name - Příjmení
Emailová adresa
Password - Přihlašovací heslo
Reenter the Password - Prihlašovací heslo opakovat
Street - Ulice
City - Město
State - Stát v USA, nevyplňovat
Country - Stát (Czech Republic)
Enter the code - Do okénka třeba přepsat zobrazený kód
Kliknite na SUBMIT.
Po registraci se hned můžete přihlásit zadanou emailovou adresou a heslem. Po přihlášení vidíte Váš osobní link, přes který můžete registrovat další lidi pod vás.
V zálošce (Job Offers) uvidíte jednotlivé nabídky, klikněte na "Accept" otevře se vám další okno kde je odkaz na stránky na které chtějí znát váš názor. Na této stránce jsou taky tlačítka kde kliknete na "yes" a vyplníte dotazník. Po vyplnění teprve se připíšou peníze na váš účet.
Základní stav Vašeho konta po registraci je 400 $. Za každého, kdo se zaregistruje na základě Vašeho linku (kategorie My Team), dostáváte 10 $. Za každého, kdo se zaregistruje časově později jak Vy, z libovolného místa na světe, dostáváte 0,01 $. Na první pohled to není moc, ale při současném tempu registrování přibývají do systému denně stovky lidí. Při 1000 členech už přibude na konto 10 $. A to jsme úplně na začátku, systém se spustil 8. června. Do oficiálního spuštění v září může do systému (a tedy i za Vás) být zaregistrováno desítky tisíc členů.