Bezpečné surfování po internetu? Pořiďte si VPN

Chcete na internetu surfovat bezpečně a chránit svá data? V tom případě využívejte zabezpečenou VPN. Stejně tak vám VPN usnadní život ve chvíli, kdy byste si rádi pustili nějaký seriál či film, ale online k dispozici je v jiné zemi než v té, ve které se právě nacházíte.

Nikdo nebude vědět, co na internetu děláte

VPN je chytrý nástroj, který umožňuje bezpečně se pohybovat v rámci celého internetu. V bezpečí tak budou vaše osobní údaje, stejně tak i to, co na internetu hledáte. Zkrátka a jasně – nikdo nebude vědět o tom, co v internetovém prostředí děláte. Poskytovatel VPN sítě umí skrýt vaši IP adresu a tím vás chrání před nejrůznějšími kybernetickými útoky.

Pohodlná práce odkudkoliv

Když si pořídíte VPN, můžete přepínat mezi IP adresami a tím pádem máte přístup k celému obsahu internetu i k tomu, co je k dispozici v jiné části planety a co většině uživatelů zůstává skryto. VPN vám umožňuje pracovat a surfovat po internetu zcela anonymně. Vybraní poskytovatelé VPN dokonce nabízejí možnost využívat VPN na více zařízeních. A co víc – můžete pracovat na dálku a data, která přenášíte, budou kompletně zabezpečená. Nemusíte se tak bát toho, že vám data někdo ukradne.

Snadné používání

VPN nabízí i automatické připojení. Nemusíte si instalovat software VPN na každého vašeho klienta. Budete-li používat klienta VPN, zařízení připojené k routeru má přímý přístup k serveru VPN. Plní tak funkci jakési vzdálené kanceláře. Pohodlně se propojíte se vzdálenými počítači, tiskárnami, kamerami a mnoha dalšími zařízeními.

Na koho se obrátit?

Co dalšího potřebujete o softwarech VPN vědět? To se dozvíte od profesionálů ze společnosti Alas. Zabývá se prodejem softwaru všeho druhu a v jejím portfoliu tak nechybí ani software NordVPN. Dále poskytuje i software Microsoft 365 nebo zabezpečovací software Avast. Neváhejte se zeptat na cokoliv, co potřebujete vědět, než se pro vhodný software rozhodnete.