Investujte do starožitností

Chcete-li investovat nějaké finanční prostředky, zvolte třeba starožitnosti. Starožitnosti online nabízí obchod ANTIKART.cz. Na webu naleznete široký výběr starožitností, šperků a předmětů historické hodnoty. Jsou specialistou jak na sortiment tradiční – hodiny, výtvarné umění, sklo, sochy nebo porcelán, tak i na kuriozity a dekorativní starožitnosti. Zaměřují se především na šperky osázené drahými kameny (brilianty, safíry, rubíny, smaragdy). Původ šperků je v Izraeli a USA. Každý jednotlivý kousek je řádně proclený a zkontrolovaný Puncovním úřadem v Praze. Každý nabízený šperk je opatřený certifikátem, který vydávají nejlepší světově uznávané gemologické laboratoře. Patří mezi ně G.L.A., A.I.G.L. a G.I.A.

Společnost si klade za cíl spokojeného zákazníka, který zde nakupuje, případně prodává. Samozřejmostí je profesionální přístup, nákup, prodej a kvalitní poradenství.

Proč mají starožitnosti cenu?

Jsou ceněné hned z několika důvodů. Tím nejdůležitějším je jejich stáří. Starožitnosti jsou předměty starší 50 let, které mají estetickou a uměleckou hodnotu. Dalším důvodem je jejich originální vzhled a jedinečnost. Mnohdy se jedná pouze o jeden jediný kousek. Ve většině případů jsou starožitné předměty vyráběny ručně a vyžadují speciální zacházení.

Tipy z webu

Mezi novinkami naleznete třeba velkolepý servis Meissen B-Form zdobený 23 karátovým zlatem v různých barevných dekorech. Takto elegantní, často rozsáhle zdobené a zlatem zdobené porcelány odpovídají nové potřebě reprezentace tehdejší prosperující buržoazie. Výjimečný je Meissen servis večeře a kávový, který obsahuje celkem 51 kusů v dekoru fialové roztroušené květiny. Originalitu nabízejí také stříbrné příbory o ryzosti 800 / 1000 od návrháře Jakoba Grimmingera. Sada obsahuje 84 kusů. Jsou opatřené monogramem W.