Potřebujete přepravit těžké stroje?

Čím těžší nebo složitější věc přepravujete, tím větší odborníky a lepší techniku potřebujete. Zatímco běžné stěhování domácností nebo firem lze zvládnout za pomoci dodávek a nákladních aut, pokud plánujete přepravit stavební stroje nebo třeba celé továrny, už potřebujete specialisty, kteří se na takové stěhování zaměřují. Každý stroj lze přestěhovat a umožní vám to společnost AIS EURELO, pro kterou je přeprava strojů její specialitou.

Přeprava strojů po celém světě

Potřebujete přepravit stroj do jiné země? Společnost AIS EURELO vám ho přepraví kamkoliv po světě. Má více než 40 let zkušeností a je jedničkou ve svém oboru. Není nutné se zbavovat techniky, ať už jsou vaše stroje nebo celé výrobní linky jakkoliv velké a rozsáhlé, lze je demontovat a přepravit. Na služby firmy se mohou obracet společnosti s obřími továrnami i malé podniky s jedním nebo více stroji. Celý projekt přepravy bude vypracován do posledního detailu, abyste přesně věděli o každém kroku a také o tom, kdy budou stroje přesunuté a opět připravené k provozu. Dostanete vyhrazeného projektového manažera, který se o vás bude starat. Po celou dobu spolupráce vám bude k dispozici celý tým odborníků a vy budete informováni o každém kroku. Bude provedena návštěva, aby došlo k posouzení projektu, jeho rozsahu a všech požadavků. Následně se stanoví harmonogram a stanoví se začátek stěhování.

Za pomoci projektového manažera budete provedeni dokumenty o bezpečnosti a ochraně zdraví při stěhování, včetně posouzení rizik a certifikace zařízení. Následovat bude odpojení a demontáž strojních zařízení. Poté se vše pečlivě naloží do vozidel. Technika bude poté převezena na potřebné místo. Jestliže místo ještě nebude připraveno, může dojít k uskladnění techniky. Tým pomůže s přípravou nového místa, aby bylo možné na něj techniku umístit, sestavit a připojit. Vše bude probíhat hladce a vy můžete pouze obdivovat, jak je celý tým společnosti přesný a sehraný. Pro kontakt i více informací navštivte web společnosti https://aiseurelo.cz/co-delame/doprava/