Pro likvidaci vozu zvolte výhodného poskytovatele

Vozy se likvidují každý den, je to proto, že jich je velký nadbytek. V některých rodinách je až několik vozů, z toho často i takové, které jsou staré a už se nepoužívají. V takovém případě by se měla oslovit firma, která se likvidacemi aut zabývá. Přesto mnoho lidí likvidaci odkládá nebo jsou nerozhodní v tom, na koho se obrátit. Poskytovatelů je mnoho a vyplatí se nedělat unáhlená rozhodnutí, protože rozdíly v podmínkách různých poskytovatelů jsou opravdu velké.

Bezkonkurenční podmínky

Lokální vrakoviště nebývají vhodnou volbou, likvidacemi vozidel se sice zabývají, ale často tam musíte starý vůz dopravit a mnohdy za něj nic nedostanete, protože je likvidace pouze zdarma. Zcela jiné podmínky vám zajistí ZAHOTOVE.CZ, jeden z nejvýhodnějších poskytovatelů v ČR. Má nadstandardní podmínky, které může využívat každý. Vykupuje jak pojízdné vozy, tak i nepojízdné autovraky. Může jít jak o osobní vozidla, tak i o užitková vozidla nebo stavební stroje. Za váš vůz k likvidaci dostanete vždy zaplaceno a pokud vás zajímá kolik, stačí se na firmu obrátit pomocí formuláře na webu nebo telefonicky. Když budete souhlasit, do 24 hodin si pro váš vůz přijede pracovník firmy. Přijede kamkoliv po území ČR a odvoz vozu je zcela zdarma. Jakmile přijede, tak vůz prohlédne a sdělí vám čistou výkupní cenu. Ta se orientuje podle stavu vozidla, použitelnosti náhradních dílů a aktuální výkupní ceny železa.

Následně se podepíše kupní smlouva a vy dostanete peníze na ruku. Čtete dobře, žádné čekání na peníze, dostanete je hned a v hotovosti. Poté bude vůz odvezen k likvidaci a veškeré papírování vyřeší firma za vás. Celý proces je jednoduchý, transparentní a výhodný pro obě strany. Neobracejte se na poskytovatele, kterým jde pouze o zisk. ZAHOTOVE.CZ patří mezi nejpopulárnější možnosti, protože je zde zákazník na prvním místě. Kontaktujte firmu třeba ještě dnes a zítra můžete vyměnit přebytečný vůz za hotovost.