Pronájem kontejnerů vám zajistí prostory na míru kdekoliv potřebujete

Bylo by nemyslitelné kvůli dočasné potřebě prostorů na nějakém místě stavět budovu. Z toho důvodu je tu služba pronájem kontejnerů, která vám umožní získat potřebné prostory tam, kde je potřebujete. Pokud si pod kontejnerem představíte starý kontejner na odpad, měli byste vědět, že společnost ALFA Container rent s.r.o. nabízí moderní prostory na bázi kontejnerů, které jsou pevné, kvalitní a atraktivní.

Od ubytovny až po vrátnici nebo jídelnu

Kontejnery vám firma připraví na míru, aby z hlediska velikosti i vybavení plně odpovídaly vašim požadavkům. S jejich pomocí můžete vytvořit třeba restauraci, ubytovnu, šatnu, ošetřovnu, vrátnici, sklad aj. Jedná se o kontejnery disponující vším potřebným, od osvětlení až po elektroinstalaci a topení. Mohou mít také sociální zařízení a mohou být rovněž vybavené nábytkem podle vaší potřeby. Kontejnerů má firma k dispozici více než 900. Skvělé je, že jsou vám k dispozici rychle, takže na toto řešení opravdu čekat nemusíte. Pokud prostory potřebujete, stačí firmu kontaktovat a ona se postará o návrh řešení i s cenovou nabídkou.

Kontejnery dopraví na místo a připraví je k okamžitému používání. Jde o skvělý servis, ze kterého budete nadšení. Pokud si pronajímáte kontejnery poprvé, neváhejte se firmy na cokoliv zeptat, poskytne vám konzultace, abyste byli se vším seznámeni. Kontejnery jsou velmi kvalitní a řídí se nejpřísnějšími normami, takže od nich můžete očekávat jen to nejlepší. Nezáleží odkud jste, kontejnery vám firma zřídí kdekoliv v ČR, ale i na Slovensku. Nezáleží navíc na velikosti vašeho projektu. Firma vám poskytne třeba i jen malý kontejner, ale vyřídí i rozsáhlý a dlouhodobý pronájem kontejnerů.

Kromě kontejnerů zajišťuje také pronájem mobilních toalet. Ty přijdou vhod na společenských akcích i na stavbách, kde pracovníci nemají k dispozici běžnou toaletu. Další službou firmy je pronájem oplocení. To je velmi důležité na mnoha místech, kde je potřeba zajistit, aby se na určité místo nedostaly nežádoucí osoby. Ať už si budete chtít pronajmout kontejnery, oplocení nebo toalety, firmu můžete kontaktovat na webu Alfacontainer.cz.